Тарас Білоус
13 серпня 2025
Чудове взуття, але раджу замовляти на розмір більші, враховуючи додаткову устілку.
Амелія
1 липня 2025
Люблю ці кроси, вони мені комфортні, і вони нагадують тортик)) Колір - ням!
Антон
5 червня 2025
На всі 100%
Рома Дичик
13 травня 2025
Все ідеально, дякую за нові кроси
Валентина
22 квітня 2025
На нозі сидять зручно, підходять на повсякдень.
Федір
20 квітня 2025
М’яка підошва,якісні матеріали.Оригінальні та дуже зручні!
Петро
12 квітня 2025
Кедам -вподобайка. Топ-кольори. Хотілось би щоб найкі зробили більше такого легкого цікавого взуття.
Максим
5 квітня 2025
Замовляв кросівки, все прийшло дуже швидко, все якісно, обслуговування на найвищому рівні👍🏼 всім раджу🔥…
Ірина Захаренко
17 січня 2025
Відчувається,що фірма. Матеріали якісні.Ноги не втомлюються.Рекомендую!
Ірина
9 січня 2025
Доброго дня ! Качество супер !!! Дуже дякую !!!
Назар
7 січня 2025
Все дуже швидко і оригінальні речі
Наталія
6 січня 2025
Дуже подобається магазин швидко обробляють замовлення одяг взуття якісне оригінальне ,дуже все подобається. Рекомендую всім знайом..