Тарас Білоус
13 августа 2025
Чудове взуття, але раджу замовляти на розмір більші, враховуючи додаткову устілку.
Амелія
1 июля 2025
Люблю ці кроси, вони мені комфортні, і вони нагадують тортик)) Колір - ням!
Антон
5 июня 2025
На всі 100%
Рома Дичик
13 мая 2025
Все ідеально, дякую за нові кроси
Валентина
22 апреля 2025
На нозі сидять зручно, підходять на повсякдень.
Федір
20 апреля 2025
М’яка підошва,якісні матеріали.Оригінальні та дуже зручні!
Петро
12 апреля 2025
Кедам -вподобайка. Топ-кольори. Хотілось би щоб найкі зробили більше такого легкого цікавого взуття.
Максим
5 апреля 2025
Замовляв кросівки, все прийшло дуже швидко, все якісно, обслуговування на найвищому рівні👍🏼 всім раджу🔥…
Ірина Захаренко
17 января 2025
Відчувається,що фірма. Матеріали якісні.Ноги не втомлюються.Рекомендую!
Ірина
9 января 2025
Доброго дня ! Качество супер !!! Дуже дякую !!!
Назар
7 января 2025
Все дуже швидко і оригінальні речі
Наталія
6 января 2025
Дуже подобається магазин швидко обробляють замовлення одяг взуття якісне оригінальне ,дуже все подобається. Рекомендую всім знайом..