Алла Кирпан
24 серпня 2025
Порядність, чесність, оперативність на найвищому рівні! Дякую!
Наталія
12 червня 2025
Дуже задоволена покупкою! Угги просто супер вони м’які, зручні, та теплі . Спершу боялась що не буде комфортно носити щодня взуття..
Анастасія
10 червня 2025
Дуже задоволена,раніше купувала лише підробку бо було шкода грошей на оригінал.Цього року я вирішила себе побалувати і купити ориг..
Андрій
5 червня 2025
Все круто, так, звісно
Алена Валериевна
9 березня 2025
Швидка доставка, якість на висоті 🔥🔥🔥…
Єлизавета
31 січня 2025
Сподобались, рекомендую
Андрій
30 січня 2025
Все круто, звісно рекомендую
Катерина
30 січня 2025
Готові рекомендувати
Зарема
28 жовтня 2025
якісні, на вузеньку ногу.
Стефанія
5 червня 2025
Рекомендую
Світлана
21 січня
Дуже вузьке голенище. Не змогла всунути ногу. Ноги стандартні, навіть для свого 39-го розміру вузькі. Дуже хотілося придбати, нажа..