пошукпошук

кошик

Дропшиппінг

Запрошуємо продавців до співпраці по системі дропшиппінг.


1. Для початку співпраці по системі дропшиппінг Вам необхідно зареєструватись на нашому сайті для партнерів https://drop.yesoriginal.com.ua/uk/simpleregister/

2. Після цього необхідно написати менеджеру в телеграм @yes_original_cooperation та вказати:

 - Ім’я Прізвище

 - Email

 - Номер телефону

3. Після модерації Вас буде прийнято до співпраці та Вам відкриються партнерські ціни на сайті https://drop.yesoriginal.com.ua


Умови співпраці по дропшиппінгу:


Асортимент

Весь асортимент товару, який доступний до замовлень по системі дропшиппінг, Ви можете побачити на нашому сайті для партнерів https://drop.yesoriginal.com.ua. Партнерські ціни будуть відкриті для Вас після авторизації.

Тут значно менший асортимент, ніж той, який представлений на нашому основному сайті, але на даний момент ми можемо запропонувати Вам тільки дану частину товарів. 

(Не потірбно окремо запитувати за товар, який є на основному сайті, але немає на https://drop.yesoriginal.com.ua, він недоступний до відправки по системі дропшиппінг!)


Окремо для зручності створено гугл таблицю із наявним товаром (доступ до неї буде після авторизації) https://docs.google.com/spreadsheets/d/13DpPvokAordTRwlDRqUyeAda1lKmvhdd

(Товар на сайті завжди актуальний, таблиця оновлюється 1 раз в день).


Прийом замовлень

Замовлення приймаються на нашому сайті для партнерів https://drop.yesoriginal.com.ua

Прийом замовлень відбувається як в звичайному інтернет-магазині:

Вибираєте потрібний розмір, добавляєте в корзину, вказуєте дані клієнта, спосіб оплати та доставки, підтверджуєте замовлення.

Після відправки товару, номер ТТН Ви можете побачити в особистому кабінеті в історії замовлень.


Відправки

Відправки відбуваютсья тільки в будні дні, тобто з понеділка по п’ятницю. Замовлення, які прийняті до 16:00 відправляються того самого дня.

Всі замовлення прийняті у вихідні дні, будуть відправлені в понеділок.

Доставка всіх замовлень відбувається за рахунок клієнта або за Ваш рахунок.

Відправка товару відбувається з міста Тернопіль.

На разі ми співпрацюємо тільки з Новою поштою.


Оплата/доставка товару

Ми працюємо як накладним платежем так і по повній передоплаті, оплати від клієнтів Ви приймаєте на власні рахунки. Якщо замовлення по передоплаті, відправляємо після зарахування коштів на наш рахунок. В майбутньому при більшій кількості замовлень можемо враховувати передоплату при взаєморозрахунках.

Перші 5 замовлень приймаємо тільки по передоплаті 200 грн за доставку, в подальшому можна без цієї передоплати.


Обмін/повернення товару

У нас діє обмін/повернення в період 14 днів від моменту отримання посилки клієнтом, при умові збережання товарного вигляду, збереженні всіх бірок на місцях та цілої упаковки.

Весь товар перевіряється перед відправкою на предмет браку та цілісності. Вартість доставки або обміну товару оплачує клієнт або Ви. Доставку оплачуємо ми, якщо повернення відбуваєсться з нашої вини.


Виплати

Виплати по Ваших замовленнях відбуваються 2 рази в місяць, кожного 5 та 20 числа. Виплати здійснюються від 5 успішних замовлень, якщо на момент підрахунку у Вас менше успішних замовлень, тоді виплата переноситься на наступний період. Отримати виплату менше 5 успішних замовлень можна тільки у випадку припинення співпраці. 

На рахунок усіх виплат партнерам, звертатися потрібно в телеграм бухгалтераї @yes_original_money.


Успішних продажів!