Геннадій
7 лютого 2025
Мій син ще не взував їх. Але на вигляд - все добре
Богдан
18 січня 2025
Занадто великі, не підходять.
Борис Степаненко
4 січня 2025
Дуже зручне взуття, особливо завдяки його малій вазі.
Тарас Левченко
12 грудня 2024
Зручні кеди, чудова покупка! Куплю ще одні, для сина

Відгуків ще немає 😔