Улюблені кросівки мого чоловіка! Думаю купити щеодну пару, в іншому кольорі - якщо знайду.
Мій син у захваті від цих кросівок. Йому 14, він дуже активний школяр і не має жодних нарікань. Комфорт плюс стиль – це просто бомба!
Зручне взуття та швидка доставка!
Воно дуже зручне і має пристойний вигляд. Дихаюче і стильне. Просто знахідка!
Відгуків ще немає 😔