Мені все подобається, за винятком того, що воно затісне для тренувань.
Дуже зручні кросівки, хоча підошва могла б бути товстіша.
Вони дуже зручні у носінні. Як на роботу, так і на прогулянку чи в спортзал
Взуття розтягнулося за перший тиждень. Якість цього разу значно гірша, ніж попереднього разу, коли я його купував.
Відгуків ще немає 😔