Я купив цю пару Nike щоб носити на роботу, вони дуже зручні, і досі цілі хоча я їх використовую частіше, ніж усі інші свої кросівки.
Я носила ці кросівки лише на роботу (працюю в салоні краси), а логотип відклеївся відразу!
Гарне взуття але трохи менше, ніж я думала.
Просто прекрасне взуття! Поки що жодних проблем не виникло (я ношу йог овже 3 місяці), і розмір повністю відповідає опису.
Відгуків ще немає 😔