Наш онук у захваті від своїх нових кросівок! Дякую, що зробили процес замовлення простим)
Я придбала їх близько тижня тому, і мені страшенно подобається працювати в них! Ношу їх як на біговій доріжці, так і на роботу
Дуже стильні супер-пупер-комфортні кросівочки! Раджу обов'язково купувати, вони того варті!
Це взуття дуже стильне, м'яке і над-зручне!
Відгуків ще немає 😔