Віктор
27 червня 2025
Зручні і якісно виготовлені
Аліна
24 червня 2025
Купила для свого чоловіка, каже, що вони дуже зручні, але для літа, мабуть, занадто теплі, скоріше осінньо-зимові кросівки.
Яна Клименко
10 червня 2025
Я купила ці кросівкви, щоб доповнити свій образ. Дуже зраділа, коли їх знайшла, та й знижка на них була просто чудовою.
Тамара
8 червня 2025
Відмінна якість

Відгуків ще немає 😔