Я придбав їх для роботи, і вони мені сподобалися. Першого дня, коли я їх отримав, я спробував замовити ще одну пару для дому. На жаль, коли я пішов робити замовлення, ціна зросла, і вони вже коштували дорожче, ніж я заплатив за першу пару. Загалом, дуже зручне взуття за приємною ціною! 👍
Федір
24 липня 2025
Неймовірний вигляд і відчуття цього взуття. Дуже зручно і тепло. Не було нагоди випробувати їх взимку, але з нетерпінням чекаю цього.
Павло
5 липня 2025
Дуже зручне та тепле взуття. Обожнюю їх носити, особливо в холодні дні. Зроблене з якісного матеріалу.