Хороший магазин завжди заказував речі тут все подобається.
Я придбала їх для свого п'ятнадцятирічного сина, і він каже, що вони йому зручні та зносостійкі.
Взяла ці кроси своєму чоловікові. Розмір підійшов, ми задоволені
Дуже зручні для роботи, я постійно ходжу по твердому бетону.
Відгуків ще немає 😔