Тарас
1 липня 2025
Я щодня ходжу в них на пробіжки, і вони дуже зручні. Вони трішки маломірять, тому замовляйте на пів розміру більше. Ціна була привабливою, тому я придбав їх у двох кольорах.
Ірина
8 червня 2025
Все супер. І якість і обслуговування
Дарина
15 травня 2025
Шість тижнів, і підошва вже відклеїлася. Не дуже якісний продукт.
Арина Кириченко
12 травня 2025
Я спробувала чоловічі кроси, і вони ідеально підійшли! Чоловічі моделі мають кращу підтримку та ширину, і я змогла одразу носити їх цілий день без жодного дискомфорту! Брала на піврозміру менші, ніж мій, жіночий

Відгуків ще немає 😔