Малий розмір, не підійшли по нозі.
Дуже швидка доставка, оригінальний товар, все чітко та зрозуміло , обов’язково повернусь ще за покупками
Взяла синові на день народження — тепер носить тільки їх, дуже задоволений!
Дуже комфортні, хочеться носити щодня!
Відгуків ще немає 😔