Леонід Костенко
2 квітня 2025
Мені подобається дизайн і загальне враження, але хотілося б, щоб вони були трохи вищими і мали кращі матеріали.
Лариса
25 березня 2025
Потрібні були кілька пар зимового взуття, і ці просто ідеальні. Комфортні та теплі.
Вікторія Данільченко
16 березня 2025
Швидка доставка – просто супер, я її обожнюю!
Андрій
9 березня 2025
Неймовірно зручне взуття, ідеально сидить і дарує комфорт

Відгуків ще немає 😔