Мені подобається дизайн і загальне враження, але хотілося б, щоб вони були трохи вищими і мали кращі матеріали.
Потрібні були кілька пар зимового взуття, і ці просто ідеальні. Комфортні та теплі.
Швидка доставка – просто супер, я її обожнюю!
Неймовірно зручне взуття, ідеально сидить і дарує комфорт
Відгуків ще немає 😔