Дуже зручне гарне взуття. Однозначно замовляйте на пів розміру більше, ніж ваш звичайний розмір – я так зробив і мені ідеально підійшло.
Мій син любить хдити в цьому взутті, тож я придбала чотири пари. Він весь день на ногах, і воно надзвичайно зручне.
Дуже зручні, чудово носяться, ніяких проблем чи нарікань)
Рекомендую всім, дуже зручне і легке в носінні.
Відгуків ще немає 😔