Я дуже люблю такі кедо-кросівки, бо вони універсальні, 2 в 1)) Вони такі зручні, навіть коли я ношу їх по 12 годин (працюю позмінно), і вони дуже гарненькі!
Єва
26 листопада 2024
Я купила ці кросівки для свого чоловіка, і йому вони страшенно сподобались, але мені - теж, тому куплю ще й собі, хаха!
Тарас
19 листопада 2024
Ці кроси сидять на моїх ногах кк влиті! Виглядають краще ніж на фото. Було б непогано мати їх іншого кольору, але такого ж дизайну.
Борислав
15 листопада 2024
Мені дуже сподобався дизайн цих кросівок, і, як виявилось вони просто ідеально сидять на нозі.