Діана
20 жовтня 2023
Я придбала їх для свого хлопця, він не дуже полюбляє довгі шкарпетки, але для цієї зимової погоди вони ідеальні – не надто короткі, не надто довгі, саме те для нього.
Костянтин
3 жовтня 2023
Ці шкарпетки дуже зручні, і я в захваті від різноманітності кольорів!
Ярослав
25 вересня 2023
Я такий щасливий, що придбав ці шкарпетки – такі приємні та зручні!

Відгуків ще немає 😔