Це взуття просто суперське, і якість і сервіс --на висоті!
Люблю ці кросівки! Вони підійшли мені по розміру, на щастя, бо я дуже їх хотіла! Вони такі гарні *_*
У мене є дві пари цих кросівок, вони суперські, люблю їх за зручність і співвідношення ціни та якості. Тому вирішила купити ще одну пару.
Це взуття таке зручне. І я отримав його з чималою знижкою, пощастило))
Відгуків ще немає 😔