Василь
18 квітня 2025
Дуже зручні, можна ходити цілий день без втоми.
Геннадій
17 квітня 2025
Відчувається якість — все прошито ідеально.
Богдана
17 квітня 2025
Купила для чоловіка, але тепер сама хочу такі — дуже круто сидять і виглядають!
Євген
15 квітня 2025
Чорні кроси, які не втрачають вигляд навіть після дощу.

Відгуків ще немає 😔