Олександр
17 червня 2024
На жаль, це не те, що я зазвичай очікую від Nike. Вони відчуваються дешевими та неякісними. Підошва і відсутність амортизації змушують їх нагадувати фліп-флопи з підтримкою гомілкостопу. На фотографіях вони виглядають непогано, але в реальності – жахливо і дешево.
Зінаїда
13 червня 2024
Обожнюю це взуття! Вони чудово захищають ноги від вологи, ідеально підходять для сніжної та мокрої погоди.
Григорій
29 травня 2024
Колір точно відповідав малюнку
Валентина
14 травня 2024
Гарні

Відгуків ще немає 😔