Володимир Коба Придбав цей товар
22 квітня 2024
В мене вже були такі кросівки. Люблю фірму Nike, і маю багато кросівок, але ця модель не зручніше з усіх!) Буду замовляти ще) Всім рекомендую!)
Переваги
Легкі, зручні, наче по хмаринці ходиш.)
Недоліки
Нема і не буде
Я дуже задоволена покупкою!
Дуже гарне взуття, я мала стару пару кілька років, тому знову їх придбала.
Я вже пробіг в них кількадесят км,, і можу запевнити, що вони дуже зручні!
Відгуків ще немає 😔