Великуваті. Хоча інші покупці ніби задоволені. Не знаю, чи варто брати свій розмір, чи менший
Взуття дуже гарне і зручне, легке та добре сидить на нозі.
Я використовую їх для тренувань і прогулянок.
Це взуття дуже зручне. Не втомлює ніг
Відгуків ще немає 😔