Руслан
7 липня 2024
Великуваті. Хоча інші покупці ніби задоволені. Не знаю, чи варто брати свій розмір, чи менший
Іван
5 липня 2024
Взуття дуже гарне і зручне, легке та добре сидить на нозі.
Костянтин
20 червня 2024
Я використовую їх для тренувань і прогулянок.
Олексій Костенко
12 червня 2024
Це взуття дуже зручне. Не втомлює ніг

Відгуків ще немає 😔