У цієї жилетки середній розмір виявився більше схожим на XXL. Просто величезна!
Гарна жилетка. Купив її для своєї дружини, вона дуже задоволена якістю, дякую!
Чудовий легкий жилет. Але він завеликого розміру (порівняно зі звичайними), тому довелося взяти на кілька розмірів менший.
Хороша жилетка, достатньо утеплена, ідеально підходить для моїх зимових пробіжок.
Отзывов еще нет 😔