Виталий Тарадайко
13 мая 2024
Купив годинник бренду CASIO, боявся що підробка, на пошті звірив усі коди та серійні номери, годинник виявився справді оригіналом. Упаковані якісно. Ставлю всі 5 зірок, не підвели, молодці.

Отзывов еще нет 😔