Вони дуже зручні, і мої ноги завжди залишаються сухими. Це вже мій третій набір, і я обов'язково куплю ще. Вони ідеально підходять!
Дуже комфортні, обов'язково куплю ще раз.
Надзвичайно зручні шкарпетки з великим пом'якшувальним шаром. Тримають ноги в сухості.
Дуже задоволений своєю покупкою, як завжди. З нетерпінням чекаю наступної.
Отзывов еще нет 😔